למה חשמלי

השאלה האמיתית היא למה דלק?

טיפולים יקרים, שמנים, נוזלים, אגזוז לוהט, רעש, פילטרים ועוד  – לא הגיע הזמן להתקדם?

יתרונות בעלות

ביצועים מדהימים, ללא דאגות

יש כמה ייתרונות ברורים במעבר לחשמלי: אין יותר תחנות דלק, אין שמן, אין אגזוז ויש אין ספור יתרונות ברכיבה על חשמלי. מומנט מטורף, תאוצה שמשאירה את כולם מאחור וכל זה בשקט שיאפשר לכם לשמוע את הרוח, הציפורים והדופק המהיר.

חיסכון משמעותי בהוצאות

ראיה לטווח ארוך

חושבים שאופנועי הפרימיום של זירו יקרים? חשבו שוב. כשבוחנים את החיסכון האדיר בהוצאות השוטפות, את הטבות המס בישראל ואת עלויות הביטוח המוזלות, ההוצאה הכללית יכולה להתבטא בחיסכון של עשרות אלפי שקלים לרוכב. לא רק שהרכיבה מהנה יותר – כל ק"מ שנרכב על הזירו הוא זול יותר באופן משמעותי. מערכת העברת הכח אינה דורשת תחזוקה שוטפת וכמובן שאין הוצאות דלק. מתברר, שבהשוואה למותגי פרימיום אחרים, הזירו מתחיל לחסוך לבעליו על דלק ותחזוקה כבר מהיום הראשון. בעלי אופנועי זירו רבים חסכו יותר מכפי שהיו חוסכים לו היו קונים דגם מתחרה מאותו מדרג.

תחזוקה

מערכת העברת הכח בזירו

כל אופנועי זירו מאופיינים בהעברת כח ישירה מהמנוע לגלגל האחורי ,מערכת העברת כח שלא דורשת תחזוקה. כמערכת יעילה בצורה יוצאת מהכלל, העברת הכח הישירה מתעלת כח ישירות מהמנוע לגלגל האחורי דרך רצועת הינע שקטה וחזקה. העברת כח ישירה לא רק ממזערת את אובדן החיכוך (אין מצמד וגיר) אבל גם עוזרים לשלול את הצורך בתחזוקה שגרתית במערכת העברת הכח. יתרון נוסף הוא הפחתה משמעותית של המשקל הכולל של האופנוע. מערכת העברת הכח של Z-Force משתמשת בטכנולוגיה מהפכנית שמביאה לקצה את היעילות ושוללת את הצורך במנגנון קירור מכני מורכב. התוצאה הסופית הינה מערכת שמפיקה מעט מאוד חום בפעולה שגרתית, שקירור האויר הסביבתי הוא מעל ומעבר. עובדה זו מגדילה את הטווח משמעותית ומקטינה את כמות האפשרויות לתקלות מכניות. כשזה מגיע לתחזוקה, חלקים, נוזלים, תיבת הילוכים וחום- אופנועי זירו הם הטובים ביותר שאפשר לבקש.

15 דברים שלא תצטרך עוד לעשות לעולם​

אופנועים חשמליים